Egzorcyzmy

Egzorcyzmy to zabiegi mające na celu uwolnienie osoby, przedmiotu lub miejsca od niepożądanej energii złego ducha. I choć w wielu przypadkach jest to właśnie „zły duch”, to bywa również i tak, że jest to zabłąkana dusza, która nie jest gotowa, by powrócić do świata duchowego. Nie potrafiąc rozstać się ze swoim miejscem zamieszkania, żyje obok ludzi, którzy z łatwością wyczuwają jej obecność.

Każda istota ludzka posiada swoje pole energetyczne. Wpływ na to pole mają nie tylko myśli, ale również wszelkie zachowania i działania, które podejmuje się na co dzień, nie pomijając przy tym ogromnej wagi jaką przywiązuje się zdrowej diecie. A zatem pole energetyczne nie jest niczym stałym. Im w lepszej kondycji psycho- fizycznej znajduje się człowiek, tym silniejsze pole energetyczne posiada. Dlaczego jest to tak ważne? Owo pole tworzy swego rodzaju barierę ochronną. W momencie kiedy jest ono poprzerywane, z łatwością przyczepiają się różnego rodzaju tzw. wampiry energetyczne i pasożyty energetyczne. Konsekwencją jest ciągłe odczuwanie zmęczenia, brak energii, ale również dolegliwości ze strony układu fizycznego człowieka. A wszystko dlatego, że pasożyty energetyczne dosłownie wysysają z Nas energię życia. W takich przypadkach jedynym rozwiązaniem jest wizyta u egzorcysty. Tylko on będzie w stanie Nas prawidłowo zdiagnozować i podjąć odpowiednie działania celem  oczyszczenia aury.

Jeśli chodzi o opętanie to należy pamiętać, że osoba, która znajduje się pod wpływem nieczystej istoty, funkcjonuje poza swoją świadomością. Człowiek odczuwa wówczas, że kieruje nim jakaś zewnętrza siła, nad którą nie posiada żadnej kontroli.

Egzorcyzmy zawsze wykonywane są w imię Boga Najwyższego, tak, by miejsce zajęte przez szatana, czy demona wypełniło się boską miłością. Egzorcyzmy mogą być wykonywane tylko i wyłączenie przez odpowiednio do tego przygotowaną osobę!

Korzyści jakie płyną z przeprowadzenia egzorcyzmów:

– powrót do równowagi i normalnego życia,

– dobre samopoczucie,

– powrót sił witalnych,

– wzrost energii,

– poczucie samospełnienia,

– kontrola nad własnym życiem itd.